ימים א' - ה'8:00 - 16:00
יום ו'8:00 - 13:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3226621
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
נעמן מעליות הרכבה ושיווק בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל חברה

 
 
נעמן מעליות הרכבה ושיווק
 
 
 

נעמן מעליות הרכבה ושיווק

 
הינה חברה הפועלת מזה 25 שנים בענף המעליות ובמשך השנים היא צברה ניסיון רב בתחום. החברה מתמחה בהתקנה ובאחזקה של כל סוגי המעליות, לרבות מעלונים, MRL , הידראוליות, חשמליות, מיקרו ליפטים, מעליות משא וכו', הכול על פי צורכי הלקוח.

פעילות החברה כוללת ייעוץ, עיצוב, תכנון, אחזקה, הרכבה, מודרניזציה ושדרוג של מעליות ומעלונים. השירות ניתן למבנים ציבוריים, מוסדות, בתי מלון, אוניברסיטאות, בתי מגורים, בתים פרטיים, בניינים קיימים ללא מעלית, שיפוצים במסגרת תמ"א 38 ועוד.

המעליות וציודן מסופקים על ידי מיטב היצרנים האירופאים, כגון: WITTUR ,GMV ,SKG.
הניסיון הרב שאותו צברה החברה בהתקנת מעליות בבניינים מהווה יתרון חשוב ביותר במציאת פתרונות הנדסיים ובמתן מענה מהיר למגוון צרכים.

המעליות שלנו עומדות בכל התקנים של מכון התקנים הישראלי (ת"י 2481) על כל חלקיו.
 
 
 
 
 
אחזקה ושירות מעליות - נעמן מעליות
 
 
 

החזון שלנו

 
החזון שלנו הוא ללוות אתכם, לקוחותינו, אישית ומקצועית בטווח הארוך ולהיות בראש הקדמה הטכנולוגית. אנו מאמינים כי הלקוח עומד במרכז, ולכן אנו מתחייבים לתת את השירות המקצועי, המהיר, היעיל והאמין ביותר.
כל זאת מתאפשר בזכות מערך שלם של תמיכה טכנית, הנדסה, בקרת איכות, עמידה קפדנית בלוחות הזמנים, צוות עובדים מיומן ביותר, שימוש במוצרים הכי חדשניים והקפדה על איכותם.

נעמן מעליות הרכבה ושיווק בע"מ מתאימה עבורך את חבילת השירות למעליות שתיתן לך את הפתרון הטוב ביותר. השירות ניתן במלוא המקצועיות וההגינות, ותוך מתן יחס אישי וקשב מלא לצרכיך.
 
 
 
 
 
טיפול מונע ומקצועי - נעמן מעליות הרכבה ושיווק
 
 
 

זכור!

 

טיפול מונע מקצועי ובזמן חוסך טרחה והוצאות מיותרות