ימים א' - ה'8:00 - 16:00
יום ו'8:00 - 13:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3226621
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
נעמן מעליות הרכבה ושיווק בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעלית שקופה- האם זה באמת כדאי?

 
אם נחשוב על כך בפשטות, מעלית הינה תא אשר עולה ויורד בצורה אנכית למטרת שינוע נוסעים וציוד. הגדרה זו אומנם מדויקת להפליא אך עם העלייה ברמת החיים, מתלווים להיבט הפונקציונלי שיקולים נוספים. מעלית שקופה הינה דוגמא מצויינת לכך, שכן היא מאפשרת לבעליה ליהנות מכל התכונות של מעלית "רגילה" ואף יותר מכך.
 
 

מהי מעלית שקופה ולמי היא מתאימה?

 
 
 
 
מעליות שקופות הינן מעליות עשויות זכוכית עם שלד מבני שעשוי מחומרים במגוון גימורים ופרופילים, כגון אלומיניום. המראה המתקבל שקוף לגמרי, כך שניתן לראות דרך המעלית מבפנים-החוצה וכמובן, להיפך. היכן כדאי להתקין מעלית שקופה? למעשה, בכל מקום בו המעלית מאפשרת מבט אל תוך חלל המבנה ולו אף בטווח זוויות מצומצם. הבחירה בזכוכית מאפשרת יתרון משמעותי על פני האלטרנטיבה המשעממת והסטנדרטית.
 
 
 
מעלית זכוכית
 
 
 
 

דוגמאות למקומות להם מעלית מעין זו עשויה להתאים :

 
  • במרכזים מסחריים - האפקט שיוצרת מעלית זכוכית הינו מרשים, אלגנטי וחדשני.
  • במקומות עבודה - ליצירת מראה חדשני ויוקרתי ויצירת רושם ראשוני חיובי אצל המבקרים במבנה.
  • בתי מגורים - ניתן להתקין מעלית זכוכית גם בתוך דירות בהן קיימת יותר מקומה אחת, דהיינו, בתים פרטיים ודירות "דופלקס". מעלית שכזו לא תפגום בעיצוב יתר על המידה.
 

יתרונות ברורים ושקופים

 
מעליות שקופות מעוצבות ולכן הן תורמות לעיצוב חלל המבנה בצורה פנטסטית. מפאת העובדה כי פיאות המעליות שקופות לחלוטין ניתן ליהנות מעוד כמה יתרונות :

  • מעלית שקופה מאפשרת מבט ב- 360 מעלות ועל כן מקלה על מבקרים את זיהוי החנויות ובתי העסק במקומות ציבוריים.
  • בבתי מגורים ובמקומות קטנים יחסית, עצם הנוכחות של המעליות השקופות אינה פוגעת בתחושת המרחב הפנוי.
  • מנקודת המבט של הנוסעים כלפי חוץ, מעליות שקופות מאפשרות מבט אל העולם "החיצון" ואינן חוסמות את הנוף, כמו במקרה של מגורים ליד הים.

המעליות השקופות מגיעות בשלל גדלים, נפחים ועיצובים ומאפשרות התאמה אישית לכל לקוח ולקוחה. הטכנולוגיה הקיימת מאפשרת התקנת מעלית שקופה כמעט בכל מבנה, בקלות וביעילות ללא צורך בפיר עמוק. לנו בחברת נעמן מעליות יש למעלה מ- 25 שנות ניסיון בתחום המעליות הביתיות והמוסדיות. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את המעלית האופטימלית עבורכם.