ימים א' - ה'8:00 - 16:00
יום ו'8:00 - 13:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3226621
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
נעמן מעליות הרכבה ושיווק בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעלית משא

 
חברת נעמן מעליות פועלת בתחום כבר למעלה מעשרים וחמש שנה. החברה מציעה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי, עיצוב מעליות בהתאם לדרישות ספציפיות, תכנון מעליות, שירותי אחזקה, שדרוג מעליות ישנות ועוד. ייחודה של מעלית משא בכך שהיא מסוגלת לעמוד בעומסי עבודה כבדים והיא משמשת בעיקר להעברת סחורות, חומרי בנייה, ציוד כבד וכו'. תנועתן של מעליות משא נעשית ללא ליווי אדם (כלומר: אין צורך בכך שאיש יעלה למעלית וילחץ על הכפתור המסמן את הקומה אליה הוא מעוניין לשנע את התכולה). עם זאת, המעליות הללו משמשות לשינוע של משא ובני אדם גם יחד. בין הסוגים השונים של מעליות שכאלה ניתן למצוא מעליות חשמליות, הידראוליות ועוד. מעליות מסוג זה מסוגלות לעמוד בעומסי עבודה כבדים ביותר ויכולת ההעמסה שלהן נעה בין מאתיים ק"ג ללא פחות מחמישה טון.
 
 

היכן מתקינים בדרך כלל מעליות משא?

 
 
 
 
מעלית משא מותקנת לרוב במבנים גדולים הדורשים שינוע שוטף של ציוד כבד בין הקומות במבנה. ניתן למצוא מעליות מסוג זה בבתי חולים, שם הן משמשות לשינוע של ציוד רפואי כבד או צוותי רפואה. מעליות אלה מותקנות גם בבתי מלון, בתי אבות ועוד. השבתה של מעליות משא עלולה לפגוע בפעילות השוטפת של המבנה בו הן מותקנות ולפיכך, מגדיר התקן הישראלי נהלים מפורטים הנוגעים לתדירות בדיקות התקינות, סוגי הבדיקות וכן לנהלי עבודות התחזוקה.
 
 

חשיבות העבודה מול חברת מעליות מקצועית

 
מעלית שאינה עוברת בדיקות תקופתיות כנדרש על פי התקן ולא מתבצעות בה עבודות התחזוקה הנחוצות, מהווה סכנה בטיחותית של ממש. בנוסף לכך, עשוי להתעורר הצורך להזעיק צוות מקצועי על מנת לטפל בבעיות שמתעוררות באופן לא צפוי. אין כל סיבה להגיע למצב כזה! תחזוקה ראויה של המעלית תסייע להגן על אלו העושים בה שימוש. על כן, ישנה חשיבות עליונה לעבודה אך ורק מול חברה מקצועית המספקת ללקוחותיה זמינות מלאה שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה.

במקרים מסוימים, השבתה של מעלית משא ולו לשעה אחת משמעותה הפסדים כספיים כבדים, או חס ושלום אובדן חיי אדם - קחו זאת לתשומת לבכם. נקטו בכל אמצעי הזהירות והקפידו לעקוב אחר ההנחיות וההמלצות.