ימים א' - ה'8:00 - 16:00
יום ו'8:00 - 13:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3226621
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
נעמן מעליות הרכבה ושיווק בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעלית הידראולית

 
נעמן מעליות נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום המעליות, הפועלת בתחום כבר למעלה מעשרים וחמש שנה. החברה מתמחה בביצוע עבודות התקנה מורכבות ובביצוע עבודות תחזוקה של כל סוגי המעליות, לרבות מעלונים, מעליות חשמליות, מעליות הידראוליות, מעליות משא, מיקרו ליפטים ועוד.
מעלית הידראולית היא הפתרון המושלם עבור בניינים בני שתיים עד שש קומות. המעלית ניתנת להתקנה כבר במהלך הבנייה, אם כי כיום ניתן להתקין מעלית גם בבניינים ישנים כתוספת. מעלית הידראולית נחשבת זולה יחסית, נוחה לשימוש ובטיחותית במיוחד.
 
 

כיצד פועלת מעלית הידראולית?

 
 
 
 
המנגנון שמאפשר את הפעולה של מעלית הידראולית מורכב ממשאבה חשמלית ובוכנות הידראוליות. על מנת להניע את המעלית כלפי מעלה, המשאבה החשמלית דוחסת שמן הידראולי בלחץ גבוה לבוכנה. כדי להניע את המעלית מטה, המשאבה פשוט מפסיקה את פעילותה. העיקרון לפיו עובד המנגנון נהגה כבר במאה התשע עשרה, אך הפשטות שבו, רמת הבטיחות הגבוהה שהוא מאפשר והעלות הזולה של המעליות ההידראוליות, הובילו לכך שגם כיום מעליות מסוג זה נחשבות מבוקשות.
 
 
 
מעלית הידראולית - נעמן מעליות
 
 
 
 

היתרונות של מעליות הידראוליות

 
היתרונות של מעלית מסוג זה רבים ומגוונים, להלן כמה מהם:

  • עלויות נמוכות - העלות הנמוכה בהשוואה לסוגים אחרים של מעליות באה לידי ביטוי לא רק בהוצאה הראשונית על הרכבה והתקנה אלא גם בעלות התפעול, האנרגיה ושירותי התחזוקה. ניתן לחסוך כעשרים אחוז מעלות ההתקנה ועד שלושים אחוז מעלות התחזוקה והתפעול באמצעות מעליות מסוג זה!
  • בטיחות מרבית - כפי שציינו, כאשר מעוניינים להניע את המעלית כלפי מטה, כל שיש לעשות הוא לכבות את המערכת החשמלית המפעילה את הבוכנה. המשמעות היא שבזמן הפסקת חשמל עדיין ניתן להתפנות מהמבנה באמצעות המעלית, בניגוד לסוגים אחרים של מעליות, היוצאות מכלל שימוש בזמן הפסקת חשמל.
  • הפחתה במידת הרעש - מעליות אלו דורשות התקנת מנוע קטן יחסית ובמקרים רבים, ניתן אף להתקין מעלית שכזו מבלי להקים חדר מכונות. מדובר על יתרון משמעותי במיוחד עבור דיירים המתגוררים בקומת הקרקע, מפאת החיסכון במקום. באופן כללי, המנגנון ההידראולי מאפשר להפיק אנרגיה רבה יותר בהספקי מנוע נמוכים יותר.