ימים א' - ה'8:00 - 16:00
יום ו'8:00 - 13:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3226621
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
נעמן מעליות הרכבה ושיווק בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעלית ביתית – משדרגים את איכות החיים

 
אם גם עבורכם התיזוזים הרבים בין קומות הבית הפכו מעט "מעיקים", לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם- מעלית ביתית! יותר ויותר בעלי בתים אימצו את הרעיון היעיל והבינו כי בהשקעה חד פעמית ניתן לשפר משמעותית את איכות החיים.
 
 

להחיות את הדופלקס

 
 
 
 
העלייה והירידה במדרגות בתוך הבית הינה מטרד עבור רבים מאיתנו. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר אחד מדיירי הבית הופך לנכה או מוגבל בתנועתו ואינו מסוגל לנוע עוד בצורה חופשית בכל רחבי הבית. היום כבר אין זה הכרחי לעבור דירה במצב כזה, כיוון שניתן להתקין מעלית במבנה הקיים. מעליות ביתיות מסוגלות להשיב את איכות החיים לביתכם, באמצעות הפיכתו ליעיל ונוח יותר עבור כל דיירי הבית. מעליות אלו אינן דורשות פיר עמוק לשם התקנתן ולכן הן
 
 
 
מעלית ביתית לבית פרטי או בניין מגורים
 
 
 
 
מתאימות לשימוש הן בדירות דופלקס בבנייה רוויה והן עבור דירות צמודות קרקע. שערו בדמיונכם כיצד אתם יורדים ועולים בין הקומות בלחיצת כפתור או מעבירים חפצים כבדים מבלי "לשבור" את הגב. שלא לדבר על כך שלא תצטרכו עוד להתאמץ בסחיבת בעל מוגבלות במעלה או במורד המדרגות.
 

כל אחד יכול

 
כמעט כל דירה בה קיימות שתי קומות או יותר מאפשרת התקנת מעלית ביתית, שכן לא נדרשים שינויים מרחיקי לכת במערכת החשמל ואין צורך בהרבה מקום פנוי. למעשה, ניתן להתקין את המעלית בצורה מסוגננת למדי כך שתשתלב באופן טבעי עם המראה העיצובי של הבית. ניתן לתכנן מעלית שקופה לחלוטין, מעלית עם דלת פנורמית מעוצבת, מסגרות מפלדה או עץ ועוד. נוסף על כך, מעליות ביתיות אינן מגיעות במימדים קבועים מראש ועל כן ניתן ליישם אותן בכל בית - החל ממעלית לאדם אחד וכלה במעליות אשר מסוגלות להרים עד 300 ק"ג (משקל של כ-4 אנשים). יתרה מזאת, המעלית הביתית הינה כה אטרקטיבית בעיני רוכשי דירות פוטנציאלים כך שמורגשת עלייה של למעלה מ- 15% בערכה לאחר ההתקנה. ההשקעה במעלית מחזירה את עצמה הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

כבר יותר מ- 25 שנה שחברת נעמן מעליות הינה שם דבר בתחום המעליות הביתיות. המעליות שלנו מיובאות ממיטב היצרנים באירופה ועומדות בתווי התקן המחמירים ביותר. נשמח לסייע לכם לשפר את איכות חייכם ולהשיג מעלית ביתית מעוצבת ופונקציונלית להפליא. צרו עמנו קשר ותזכו בליווי אישי צמוד, החל משלב התכנון ועד ההתקנה הסופית.