ימים א' - ה'8:00 - 16:00
יום ו'8:00 - 13:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
072-3226621
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
נעמן מעליות הרכבה ושיווק בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקנת מעליות

 
אם אתם נציגי וועד בית, יזמים או בעלי נכס המעוניינים לשדרג את המבנה שלכם, ודאי תרצו ליהנות משירות התקנת מעליות איכותי, מקצועי ובמחירים הוגנים. לשם כך אתם זקוקים לחברה ותיקה ויציבה, שתספק לכם שירות ואחריות זמן רב לאחר קבלת המפתח. חברה הזמינה לתת מענה בכל שעות היממה ומתקינה מעליות מהשורה הראשונה בעולם, כזו שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות.
 

התקנת מעליות מכל הסוגים

 
נעמן מעליות הרכבה ושיווק בע"מ מתמחה בפיתוח, תכנון והתקנה של כל סוגי המעליות- MRL, מעלונים, חשמליות, הידראוליות ומעליות משא. החברה הינה מהמובילות בתחום ומציעה פתרונות טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר ומגוון של אפשרויות לכל לקוח ולכל תקציב.
 

צוות מתקינים מקצועי

 
אנו מעסיקים צוותי הרכבה מיומנים ומוכשרים, בעלי ניסיון וותק רב שנים בהרכבת והתקנת כל סוגי המעליות. בצוות פועלים כתף אל כתף מהנדסים וטכנאים מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר. תהליך העבודה נעשה ישירות מול הלקוח ובשיתוף מלא לאורך כל הדרך, כולל שירותי ייעוץ, תכנון, התאמה, הרכבה ועוד.

נעמן מעליות פועלת בהתאם לתקן הישראלי למעליות ועומדת בכל הסטנדרטים הנדרשים בענף. אנו עובדים עם מיטב היצרנים האירופאים; WITTUR, GMV, SKG ועוד. זאת במטרה להבטיח לכל לקוח את המוצר הטוב ביותר.
 

אנו מתקינים מעליות בכל סוגי המבנים :

 
 
  • בנייני מגורים
  • בתים פרטיים
  • מבנים ציבוריים
  • מוסדות
  • קניונים
  • מבנים בשיפוץ
 
 
 
התקנת מעליות - נעמן מעליות הרכבה ושיווק
 
 
 
 

מעליות במבנים קיימים

 
התקנת מעליות במבנים קיימים היא המומחיות שלנו! אנו מבינים שהוספת מעלית למבנה קיים כרוכה בחשיבה יצירתית כיצד ניתן לעשות זאת תוך שמירה על מבנה חדר המדרגות והאסתטיקה של הבניין. למעשה, פיתחנו שיטה המאפשרת לדיירים גישה מלאה לדירותיהם גם בזמן פירוק חדר המדרגות. כך יכולים דיירי הבניין להמשיך בחייהם ללא כל הפרעה גם במשך תהליך ההתקנה.

לפי כל המחקרים, ישנה כדאיות כלכלית גבוהה במיוחד בהוספת מעלית לבניין. הביקוש להתקנת מעלית גובר בשנים האחרונות, בעקבות עלייה משמעותית בערך הדירות בבניין ושיפור באיכות חיי הדיירים. התקנת המעלית נעשית בהסכמת כלל הדיירים וחלוקת ההוצאה הכספית מאפשרת רכישת מעלית איכותית בתקציב סביר.